Меню
Зв'язатись з нам
Telegram WhatsApp Viber Phone
Тут ми публікуємо корисні поради, пропозиції та новинки для догляду за собою.
Процедури та послуги Поради та лайфхаки

Міфи про ботулотоксинСьогодні я постараюся розвіяти міфи про одну із найпопулярніших процедур в косметології - ботулінотерапію.

Міф №1  «Ботокс збільшує об’єм губ»


Існує помилкова думка, що за допомогою ботулотоксину губи можна збільшити, зробити їх більш об'ємними. Загалом, отримати такий самий результат, як при контурній пластиці філерами.
Ні! Ін'єкції ботулотоксину дійсно проводять в зоні навколо рота, але точно не для збільшення об’єму губ.
Об’єму надають філери. Це препарати на основі гіалуронової кислоти, які мають гелеподібну текстуру і заповнюють місце ін'єкції, забезпечуючи зміну форми і збільшення губ.
Ботулотоксин працює зовсім по іншому. І його мета теж інша. Ботулотоксин  розслабляє м'язи і знімає їх спазм.
Ін'єкції навколо рота можуть призначити в декількох випадках:
  • Якщо напружені м'язи навколо рота. Мікродоза ботулотоксину розслабляє їх, знімає спазм, форма стає більш симетрична і візуально губи виглядають більш об'ємними;
  • Якщо утворилися "кисетні зморшки" - вертикальні заломи, найбільш помітні над верхньою губою. Тоді ботулотоксин вводять у круговий м'яз рота, розслабляючи його. Тому зморшки розгладжуються;
  • Якщо кутики рота опущені вниз, напружені. В цьому випадку ботулотоксин впливає на м'яз, що опускає кут рота. ⠀
Розгладження кисетних зморшок і підйом кутиків рота візуально омолоджують обличчя та коригують асиметрію. Але насправді ботулотоксин їх не збільшує! Надати об’єму можуть тільки філери.


Міф №2  «Після закінчення дії препарату обличчя більше старіє»


Існує думка, що ботулоксин викликає звикання організму. І варто тільки перестати робити ін’єкції, як лице покриється зморшками і стане схоже на печене яблуко.
Звичайно ж, це не так!
Єдине, до чого ви звикаєте - це до вигляду свого гарного обличчя без зморшок.
Численні дослідження доводять, що якість шкіри після використання ботулотоксину ніяк не погіршується. Якщо ви протягом тривалого часу вдаєтеся до ботулінотерапіі, а потім відміняєте її в силу якихось причин, лице просто повертається до початкового стану.
Звикання немає і зморшки не стають глибшими, тому що ботулотоксин тільки ТИМЧАСОВО блокує передачу нервових імпульсів до м'язів, в результаті чого вони розслабляються. Але не повністю. М'яз працює, кровопостачання зберігається, зникає тільки спазм. А з ним - і мімічні зморшки.
Як тільки закінчується дія препарату (цей період у кожного індивідуальний, але в середньому близько 3-5 місяців), м'язи починають «працювати на повну», отже, міміка і мімічні зморшки повертаються до початкового стану.
Чому може здатися, що стало гірше? Причин дві:
  • ботулотоксин не зупиняє природні вікові зміни, і не повинен. У нього інше завдання. Він попереджає утворення мімічних зморшок, і ніяк не впливає на якість шкіри, яка за законами природи все одно продовжує старіти. Для роботи з якістю шкіри існує безліч інших процедур;
  • гладеньке обличчя без зморшок, яке ми бачимо в дзеркалі, тішить нас. І коли закінчується дія ботулотоксину - все повертається в початковий стан. Контраст дуже помітний, тому що до хорошого звикаєш швидко.
Так що боятися нічого! Ботулотоксин - чудовий препарат, який можна використовувати навіть у молодому віці, щоб попередити утворення зморшок в зонах активної міміки.


Міф №3  «Це процедура для тих, кому за 40...»


З такою думкою ми стикаємося дуже часто. І це абсолютний міф! Потреба в ботулінотерапії ніяк не пов'язана із віком.
Процедуру проводять при показах - у когось вони з'являються у 25 років, у когось в 30, а у когось - в тих самих 40. Все індивідуально.
Які покази для ботулінотерапії?
Профілактика. Помітили, що коли ви дивуєтеся, смієтеся, гніваєтеся, стають помітні мімічні зморшки? Чоло складається в "гармошку", в міжбрів'ї утворюється вертикальна складка, а від очей розбігаються "промінчики"? Можна починати робити ін'єкції ботулотоксину, щоб зморшки не стали статичними (помітними у спокійному стані, без активної міміки).
Гіпертонус м'язів. Це вже прямий показ для ботулінотерапії. Під гіпертонусом розуміється стан, коли м'яз постійно скорочений. Тобто, ваше обличчя спокійне, а мімічні зморшки все одно видно. 
Корекція і догляд. Не запускати ситуацію - це основне правило. Ін'єкції ботулотоксину допоможуть попередити перехід поверхневих зморшок у глибокі заломи. Якщо не доглядати за собою, з кожним роком зморшки будуть все глибші. І дальше позбутися їх буде вже не так легко.
Ми всі індивідуальні. У нас різне обличчя, різна товщина шкіри і активність м'язів, прояв емоцій також різний. І час, який потрібний на утворення зморшок, у кожного різний.
Так що у випадку з ін'єкціями ботулотоксину немає поняття віку, є поняття «показу». Чи потрібна саме вам ботулінотерапія - визначить лікар на консультації.

Не знаєте, яка терапія вам підійде, але точно розумієте, який ефект хочете отримати? Запишіться на консультацію - наш косметолог підбере для вас оптимальне рішення!

Запис по телефону +380976553611 або через сайт  www.salonkrem.com.ua

Детальніше з даною послугою можна ознайомитись тут ➝ https://salonkrem.com.ua/btx

Що таке ботулотоксин?