Меню
Зв'язатись з нам
Telegram WhatsApp Viber Phone

Турбують зморшки
|

Вирішення є. Ботулінотерапія - ні зморшкам за 1 процедуру.

Ефективна корекція зморшок і вікових змін за допомогою Ботулінотерапії

Ботулінотерапія - ін'єкції препаратами Ботокс, Ксеомін, Диспорт. Малоінвазивна процедура відома у всьому світі, як уколи краси і заснована на введенні у мімічні м'язи препаратів на основі ботулотоксину для скорочення рухової активності м'язів обличчя та лікування гіпергідрозу (усунення надмірної пітливості). Також застосовується широко у медицині для терапії при різноманітних захворюваннях.
Що таке ботулотоксин?
У даному відео косметолог розповість вам про історію препарату, варіанти засобів, вік застосування та багато іншої цікової інформації. Якщо у вас залишились запитання, ви можете записатись на безкоштовну консультацію у наш салон.
Покази та протипокази до застосування процедури ботулінотерапії
Показання
 • Гіпергідроз (підвищена пітливість) пахвових ділянок;
 • Зморшки на обличчі;
 • Зморшки навколо очей; 
 • Зморшки і заломи в області носа і губ;
 • Птоз (опущення) повік;
 • Асиметрія обличчя;
 • Горизонтальні і поперечні зморшка в області чола;
 • Міжбровні зморшки;
 • Складки і заломи на переніссі.
Протипоказання
 • Вагітність та період лактації;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Інфекційні чи вірусні захворювання на момент проведення процедури;
 • Герпетичні чи інші дерматологічні захворювання шкіри в місці ін‘єкції;
 • Захворювання крові, пов‘язані з порушенням коагуляції;
 • Онкозахворювання;
 • Прийом окремих видів препаратів;
 • Вік до 18 років (до 18 років тільки за згодою батьків).

Техніка проведення процедуриВикористовується активна речовина - ботулотоксин типу А (препарат Ботокс, фірми ALLERGAN, виробництво США або Диспорт - виробництво Франція), які застосовуються для внутрішньом'язевого введення. Речовина блокує передачу нервових імпульсів у м'язах, завдяки чому усувається м'язевий спазм, і мімічні зморшки повністю або частково розгладжуються.


Процедура ботулінотерапіі досить серйозна і вимагає не тільки високої кваліфікації косметолога, а й виконання клієнтом рекомендацій з підготовки до проведення ін'єкцій. Недотримання правил тягне за собою відсутність естетичного ефекту і розвиток ускладнень.

Етапи підготовки та проведення ботулінотерапії

1
Консультація з косметологом
Косметолог виявляє можливі протипоказання. Якщо протипоказань до проведення процедури немає, визначаються точки введення препарату. Косметолог просить клієнта посміхнутися, насупитися - так легше оцінити стан мімічних м'язів.
2
Підготовка за 2-3 дні до ботулінотерапії
Клієнт відмовляється від вживання алкоголю, прийому вітамінів групи В, антибіотиків і препаратів, які перешкоджають згортанню крові. Детальніше про ці препаратах розкаже косметолог.
3
Підготовка в день проведення процедури
Потрібно виключити ситуації, які викликають прилив крові до обличчя (стреси, фізичні вправи, відвідування сауни, масаж і інші косметичні процедури).
4
Початок процедури
Обличчя очищають від косметики, протирають розчином антисептика.
Косметолог відмічає точки введення препарату спеціальним олівцем.
5
Введення препарату 
Для ін'єкцій використовуються ультратонкі голки, тому процедура майже безболісна. Якщо клієнт скаржиться на неприємні відчуття, косметолог застосовує місцеву анестезію - наносить знеболюючий гель або крем. Ботулотоксин вводиться безпосередньо в м'язи, активна робота яких призвела до появи зморшок.
6
Завершення процедури
Після введення препарату косметолог ще раз обробляє шкіру антисептиком, і дає постпроцедурні рекоментації.
7
Контрольний огляд
Через два тижні клієнт повинен прийти на контрольний огляд для перевірки стану активності м'язів. При потребі проводиться докорекція.
Результати процедури
Перші результати після проведеної ботулінотерапіі з'являються на 2-3 день. Через 1-2 тижні ефект максимально проявляється і закріплюється в середньому на 3-6 місяців. Все залежить від індивідуальних особливостей організму.
Але навіть після закінчення дії препарату клієнти відзначають, що завдяки виробленій звичці міміка менш активна і зморшки стають менш вираженими.

Клієнти відмічають повне розгладження дрібних та середніх зморшок, а глибокі стають менш помітними. Також покращується якість шкіри, особливо у людей із жирним типом.

Поступово дія ботулотоксину послаблюється, відновлюється передача нервових імпульсів, і мімічні зморшки знову починають проявлятися. Не раніше ніж через 3-4 місяці можна проводити процедуру повторно.

Результати після проведення процедури ботулінотерапії

Відгуки наших клієнтів на послугу ботулінотерапії
Юля

Дякую Ірі та Косметологічному салону "Крем". Я щаслива!😘😍

Оля

Доброго дня. Іруся, хочу Вам написати про Ваш чарівний укольчик) Дія неймовірна😍

Олеся

Я дуже задоволена. Буду завжди робити. -10 років зразу.

Наталя

Іринка,привіт. Дякую тобі величезне за твої професійні навики та рученятка, я сьогодні проснулась у приємному шоці😍 представляєш, мої набуті роками від сміху гусячі лапки - їх немає, я вже і так і сяк витискала їх, а немає😍. Личко освіжилось, я справді помолодшала. Дякую Тобі від щирого серця. Така щаслива і водночас шокована, що таке може бути. Добре,що я дочекалась коли ти будеш ці укольчики краси робити♥️ Дякую, Іра🌷. І це тільки на третій день результат🌈.

Прайс на послуги ботулінотерапії

Точну вартість послуги можна отримати після консультації з косметологом.
Корекція зморшок препаратом Ботокс (США)
Зона міжбрів'я - 2000 грн
Зона навколо очей - 2000 грн
Зони чола та міжбрів'я - 4000 грн
Запис на консультацію ➝
Корекція надмірного потовиділення пахв
Препарат Диспорт - 6100 грн
Препарат Нейронокс - 4200 / 5600 грн
Запис на консультацію ➝

ТОП запитань про ботулінотерапію?

Все що потрібно знати при першому відвідуванні
Чим ботулінотерапія відрізняється від філерів?
Бotoкс впливає на мімічні зморшки, а філери застосовують для заповнення глибоких статичних зморшок. У них різні механізми впливу і сфери застосування. Бotoкс працює тільки із м'язами. Він їх розслабляє, і шкіра вже сама розгладжується за допомогою власних ресурсів. А філер - це гель, який додає об'єму там, де його не вистачає.
В якому віці краще починати ботулінотерапію?
Показом до процедури є не вік, а перші мімічні зморшки, які турбують. Вони можуть проявлятися як у 20, так і у 35 років. Все дуже індивідуально. Процедуру бажано робити, коли мімічні заломи ще можуть самостійно розгладитися при блокаді міміки. У старшому віці, коли зморшки вже яскраво виражені, процедура вже менш ефективна, але також може дати гарні результати. Тому показом до ботулінотерапії є не вік, а зміни у зовнішності, які вас турбують.
Які препарати використовуються у вашому салоні?
Ми працюємо із такими препаратами:
BOTOX (фірма ALLERGAN, виробництво США)
Диспорт (фірма Ipsen, виробництво Франція)
Скільки триває процедура?
Сеанс ботулінотерапіі займає по часу 15-30 хвилин.
Як розраховується доза ботулотоксину?
Дозування препаратів розраховується в ОД (одиницях дії, що вказують на біологічну активність ботулотоксину). Значення ОД специфічно для кожного препарату, тому їх не можна замінювати одне одним, грунтуючись тільки на цифрах. Наприклад, 10 ОД Бotoкса не рівні за силою активності 10 ОД Диспорта: при лікуванні гіпергідрозу на одну пахву використовують 50 ОД Бotoкса, а Диспорта - 100 ОД. Правильно розрахувати дозування може тільки лікар, керуючись інструкцією до препарату. Загальна доза залежить від місця введення ботулотоксину, індивідуальних особливостей організму.
Коли буде помітний ефект?
Перші результати після проведеної ботулінотерапії з'являються на 2-3 день. Через 1-2 тижні ефект максимально проявляється і закріплюється в середньому на 3-6 місяців. Все залежить від індивідуальних особливостей організму.
Але навіть після закінчення дії препарату клієнти відзначають, що завдяки виробленій звичці міміка менш активна і зморшки стають менш вираженими.
Результат після уколів ботулотоксином
Клієнти відмічають повне розгладження дрібних та середніх зморшок, а глибокі стають менш помітними. Також покращується якість шкіри, особливо у людей із жирним типом.
Поступово дія ботулотоксину послаблюється, відновлюється передача нервових імпульсів, і мімічні зморшки знову починають проявлятися. Не раніше ніж через 3-4 місяці можна проводити процедуру повторно.
Чи викликає процедура звикання?
За даними досліджень, у 1-5% пацієнтів після кількох курсів ботулінотерапіі виробляються антитіла до ботулотоксину, тому подальше проведення процедури не приносить очікуваного ефекту. Вироблення антитіл спостерігається при використанні великих доз ботулотоксину, а також при частому введенні через короткі проміжки часу. Дотримання правил проведення процедури виключає ризик розвитку звикання.
Чи можна використовувати інший препарат під час наступного сеансу ботулінотерапіі?
Так, можна, так як всі препарати мають аналогічну дію. Коли закінчується косметичний ефект ботулінотерапії, після консультації з косметологом можна перейти на інший препарат ботулотоксину.
Що потрібно обов'язково зробити перед процедурою в кабінеті косметолога?
Перед процедурою заповнюється інформована згода на введення препарату. У ньому записуються серія та номер. Адже це лікарський засіб, який є в офіційному реєстрі випущених засобів. Також вказується ПІБ пацієнта, телефон, супутні захворювання, алергічні реакції, лікарські препарати, які вживаються на даний час та чи були перенесені операції. Далі потрібно ознайомитися із протипоказами та побічними діями. 
Також вказується в яку зону і скільки одиниць було введено препарату.
Опитування для клієнтів салону по процедурі ботулінотерапії (АНОНІМНО)
Натисніть кнопку "Надіслати", щоб відправити результати опитування!
Чи проходили ви процедуру ботулінотерапії у нашому салоні?
Яким препаратом вам проводили процедуру?
Чи задоволені ви результатом після процедури ботулінотерапії?
Якщо ні, то що саме вам не сподобалось?
Оцініть результат після процедури від 1 до 10
1
10
Чи плануєте ви повторити процедуру ботулінотерапії?
Якщо ні, то чому?
Підпишись на наш Instagram
Тут ми ділимося корисною інформацією та порадами, приєднуйтесь!
Записатись на безкоштовну консультацію
Тривалість консультації становить 15-30 хв
Made on
Tilda