Тут ми публікуємо корисні поради, пропозиції та новинки для догляду за собою.
Поради та лайфхаки Процедури та послуги

Акне. Причини та шляхи вирішення.


Акне - це захворювання шкіри, яке характеризується численними комедонами та запальними прищам. Якщо коротко і просто🤷
Сама проблема дуже неприємна. Але є ряд помилок, які ще більше загострюють ситуацію.

Найчастіші помилки при акне






1. Самостійна чистка. Видавлення прищів може призвести до плачевних наслідків: занесення інфекції, утворення стійких плям постакне, рубців. Ні в якому разі цього робити не можна! Наслідки від неправильного видавлювання, або коли видавлюємо прищ, якого чіпати не можна, можуть бути вкрай неприємні. А саме:
Постзапальна пігментація. Появляється, коли видавлюємо глибоко запалений прищ, або один з видів прищів, які чіпати не можна. Самі сліди довго загоюються, і створюють косметичний дефект.
Атрофічні рубці. Також важко піддаються лікуванню. В даному випадку найефективніша лазерна шліфовка, яка також не завжди дає 100 % вирівнювання рельєфу.
Дермальний невус. Утворюється в місці постійної травматизації. Часто людина травмує одне і теж місце, в надії витиснути прищ. А там може нічого не бути🤷‍♀️
Рознесення інфекції. Коли прищ запальний, його стінки (сально-волосяний фолікул) в шкірі тонкі і легко можуть тріснути під тиском. І гнійний вміст замість того, щоб вийти на ззовні, розноситься у сусідні тканини під шкірою. Як наслідок - з одного прища утворюється ще декілька.
2. Не дотримання дієти. Основні продукти, які загострюють ситуацію: цукор, солодощі, швидкі вуглеводи і тваринне молоко. Виключаємо їх з раціону!
3. Пересушування шкіри. Часто шкіру з акне піддають надмірному впливу агресивним засобам зі спиртом та кислотами. Як наслідок - суха, зневоднення шкіра, лущення, почервоніння, подразнення. Але аж ніяк не здорова шкіра.
4. Використання тональних засобів. Усі тональні засоби володіють комедогенною дією (забивають пори), адже містять у своєму складі пігменти. Тому вони також загострюють ситуацію. Потрібно звести їх використання до мінімуму, завжди (!) змивати перед сном, і якщо ви користуєтеся кісточками при нанесенні, то потрібно їх очищати з милом після кожного використання.
5. Обов'язкове дотримання рекомендацій спеціаліста. Якщо вам рекомендовано здати аналізи, або проконсультуватися у суміжних спеціалістів (гінеколог, ендокринолог, гастроентеролог...), то не можна цим нехтувати. Адже проблема може бути пов'язана із гострими та хронічними захворюваннями.
6. Не правильний домашній догляд. Засоби, які ми наносимо щодня дуже важливі. Адже це міні догляди щодня🤗. Вони значно покращують якість та стан шкіри. Детальніше про домашній догляд у наступному відео.


Якщо ви виключите усі ці помилки, то покращення стану шкіри для вас гарантовано ♥️

Також хочемо повідомити, що у нашому салоні можна записатись на безкоштовну консультацію до косметолога. Тому краще не займайтесь самолікуванням, а довірте вирішення своїх проблем професіоналам.

2020-11-20 22:00