Меню
Зв'язатись з нам
Telegram WhatsApp Viber Phone
Тут ми публікуємо корисні поради, пропозиції та новинки для догляду за собою.
Процедури та послуги

Пілінг обличчя. Що? Де? Коли?

Пілінг обличчя, косметолог, Джесснера J2, PRX-t33

Слово «пілінг» походить від англійського слова «to peel» – «очищати», «відлущувати».
Пілінг – це процедура для інтенсивного відновлення шкіри, шляхом відлущування верхніх її шарів.

Завдяки процедурі пілінгу ми отримуємо:

Рівний колір обличчя
Зменшення зморшок
Звуження та очищення пор
Вирівнення рельєфу шкіри
Зменшення жирності шкіри
Освітлення пігментації
Зменшення кількості висипань


За глибиною впливу пілінги поділяються на:
  • Поверхневі – видаляються тільки верхні ороговілі лусочки, без пошкодження живих клітин. Це найделікатніший метод вливу. Покращує колір та рельєф шкіри, зволожує шкіру, може мати протизапальні та антисептичні властивості. Деякі поверхневі пілінги можна використовувати вдома на постійній основі 1 раз на 1-2 тижні.
  • Серединні – зачіпаються вже живі клітини у глибших шарах шкіри. Після такого пілінгу ми вже бачимо лущення різної інтенсивності. В такому випадку шкіра потребує спеціального догляду для правильного відновлення, та отримання максимально позитивного результату.
  • Глибокі – руйнується верхній шар повністю до базального шару. Після такого пілінгу відбувається тривала реабілітація із кірочками, які потребують особливого догляду. Такі пілінги роблять при яскраво виражених вікових змінах, рубцях постакне.

За механізмом впливу пілінги поділяються на:
  • Механічні – це скраби, гомаж, мікродермабразія. Такі пілінги можна робити при відсутності запальних елементів. Або якщо їх небагато, то просто обминати при проведенні цього виду пілінгу. Дають швидкий результат за рахунок відлущення ороговілих лусочок, які погіршують рельєф та колір шкіри.
  • Хімічний – проводиться за рахунок нанесення на шкіру кислот (гліколева, саліцилова, мигдальна, трихлороцтова та ін.). Ці пілінги відрізняються між собою за концентрацією та рН (рівнем кислотності), тому можуть бути як легкі поверхневі, так і глибокі. Цей вид пілінгу краще робити після рекомендації спеціаліста.
  • Фізичні – характеризуються впливом на шкіру певних фізичних величин. Це УЗ-пілінг, лазерний, карбоновий. Процедуру проводять за допомогою спеціальних апаратів, і в залежності від характеристик можуть мати різну глибину впливу.


Коли краще робити пілінги?
Найкращий період для проведення пілінгу це осінь-зима. Це період низької сонячної активності. Адже пілінги підвищують чутливість шкіри до УФ-променів, які в свою чергу підвищують активність клітин меланоцитів. Тому, щоб не отримати передбачувану пігментацію, краще перенести процедури глибших пілінгів на холодний період.

Чи можна робити пілінг літом?
Є так звані всесезонні пілінги, які можна робити і літом. Але якщо у вас пігментація, то краще перестрахуватися, і процедуру перенести на більш холодну пору.

Як часто робити пілінги?
Переважно пілінг - це курсова процедура. В середньому від 3 до 6 процедур 1 раз на 1-3 тижні. Все залежить від агресивності пілінгу, здатності шкіри до регенерації та швидкості отримання бажаного результату. Такий курс можна повторювати 1-2 рази на рік.


В залежності від типу шкіри та проблеми, яку ви хочете вирішити косметолог підбирає певний вид пілінгу для кожного клієнта індивідуально.


У косметологічному салоні ‘’Крем’’ представлені пілінги таких фірм, як :

Sesderma (Іспанія), Renew (Ізраїль), Simildiet (Іспанія), WiQomed (Італія), GiG (Ізраїль).


Детальніше з переліком пілінгів та їх вартістю можна ознайомитись за наступним посиланням :


Прайс-лист на варіанти пілінгу


Покази до пілінгів :
Вікові зміни, гіперкератоз, пігментація, акне, постакне, розширені пори, підвищена жирність шкіри, зморшки, сухість шкіри, нерівний колір та рельєф.
Протипокази до пілінгів:
Вагітність, лактація, герпес, ГРВІ, підвищена температура тіла, завищені очікування від результату, психоневрологічні захворювання.




Основні правила та рекомендації після пілінгового догляду!
  • Обов’язкове використання крему із сонцезахистними фільтрами та регенеруючого крему.
  • На період провелення пілінгу виключити з догляду агресивні засоби із вмістом кислот.
  • Не робити ніякі відлущуючі процедури вдома. Має бути максимально делікатний догляд.
  • Якщо після пілінгу утворилися кірочки, то ні в якому разі не можна їх здирати. Адже під цією кірочкою формується нова шкіра, і коли вона повністю утвориться, то кірочка сама відійде.
  • Ні в якому разі не можна відвідувати солярії, сауни та басейни.
  • Не наносити тональні засоби, якщо після пілінгу утворилися кірочки.

Що ми можемо відчувати в перші дні після пілінгу?
  • Якщо був проведений серединний пілінг, то на наступний день може бути почервоніння та стянутість, відчуття дискомфорту.
  • Десь на другий-третій день ці відчуття проходять, і шкіра починає злущуватися. Переважно спочатку лущиться навколо рота, потім зона щік, дальше чоло і краї обличчя.
  • Повністю шкіра злущується орієнтовно на 7-10 день.
  • Якщо був проведений поверхневий пілінг, то дискомфорту немає. Навпаки, шкіра стає більш зволоженою та свіжою.

Чи можна робити пілінг в домашніх умовах?
Так можна, але це тільки поверхневі пілінги, які не порушують цілісності шкіри. Наприклад скраби, гомаж (за умови, що у вас немає запальних елементів). Або ензимні (ферментні) – вони найбільш делікатні, та можуть використовуватися навіть для чутливої шкіри. Кислотні пілінги, навіть поверхневі, краще використовувати по рекомендації косметолога саме до вашого типу шкіри, щоб не отримати негативних реакцій.

Пілінг – це частина комплексного догляду за вашим обличчям, метою якого є подарувати шкірі стан оновлення та молодості. Тому запрошую усіх бажаючих у наш косметологічний салон "Крем", адже після проходження курсу ви зможете отримати результат, про який мрієте.