Меню
Зв'язатись з нам
Telegram WhatsApp Viber Phone
Тут ми публікуємо корисні поради, пропозиції та новинки для догляду за собою.
Процедури та послуги Поради та лайфхаки

Ін’єкції...

Ін’єкції...

Це одна із найпопулярніших косметичних послуг. І часто клієнти плутаються у різноманітті цих процедур. Тому я хочу тут чітко розписати відмінності між видами ін’єкцій.

1. Мезотерапія – це підшкірні ін’єкції коктейлями, які містять у собі вітамінні комплекси, мінерали, пептиди, амінокислоти та інші активні компоненти з метою омолодження, освітлення пігментації, боротьби з акне та ін.

2. Біоревіталізація – це ін’єкції нестабілізованої гіалуронової кислоти у чистому вигляді для глибокого зволоження шкіри.

3. Біорепарація – це ін’єкції суміші активних компонентів (вітамінів, мінералів, амінокислот) із гіалуроновою кислотою для глибокого зволоження, вирівнення кольору шкіри, розгладження зморшок та ін.

4. Ботулінотерапія (ботокс) – це ін’єкції ботулотоксину з метою розслаблення мімічних м’язів для розгладження мімічних зморшок (найчастіше це «гусячі лапки» навколо очей, зморшки чола і між бровами), та попередження утворення нових. Також ці ін’єкції застосовуються при гіпергідрозі (надмірному потовиділенні) під пахвами, на долонях та ступнях.

5. Контурна пластика – це ін’єкції філерами (стабілізованої гіалуронової кислоти або препарату на основі гідроксиапатиту кальцію) з метою збільшення об’єму тканин (корекція форми губ, носа, скул, виповення зморшок та ін.).

6. PRP-терапія (плазмоліфтинг) – це підшкірні ін’єкції власної плазми крові, збагаченої тромбоцитами. Після процедури запускаються природні процеси регенерації клітин шкіри.

Отже, підведемо підсумок: мезотерапія, біоревіталізація, біорепарація, PRP-терапія працюють із якістю шкіри, ботокс – із мімічними зморшками, контурна пластика – для збільшення губ (так-так, не ботокс збільшує губи та додавання об’єму іншим ділянкам.

Ось таке різноманіття ін’єкцій ми можемо зустріти у косметології
.
Якщо у вас залишилися запитання, пишіть у коментарях. З радістю відповім